Hepsilojistik Entegrasyonu - VaryantSoft

Hepsilojistik Entegrasyonu

toplu satışa çıkar

Hepsilojistik Entegrasyonu

HepsiLojistik ile entegre olmamız sayesinde Hepsilojistik’in 24 saat kesintisiz hizmeti ve hızıyla stoklamadan adreslemeye, paketlemeden kargolamaya e-ticarette birçok maliyetten, zamandan ve iş yükünden tasarruf edebilirsiniz.


Entegre olduğunuz tüm pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi tek bir panelden Hepsilojistik anlaşmanız ile gönderin.
Entegre olduğunuz tüm E-Ticaret Sitelerinizden gelen siparişlerinizi tek bir panelden Hepsilojistik anlaşmanız ile gönderin.

Hepsilojistik ile Ürün Girişi, Sayım Kolaylığı

Depoya gelen ürünlerin mal kabul işlemi yapıldıktan sonra, depodaki stok adreslerine fiziksel olarak taşınması, sistemsel eşleşmelerin yapılarak adreslenmesi ve sayımlarının yapılması.


Tüm platformlarda gelen siparişlerin karşılanıp kontrolünün yapılarak,siparişlerin ilgili duruma hazır getirilmesi sağlanır.
Gelen siparişlerinizin içerisinde Hepsilojistik’te bulunan ürünlerinizin müşteriye gönderimi için dilediğiniz kargo firmasını seçebilirsiniz.
komisyon ile fiyat güncelle
toplu satışa çıkar

Hepsilojistik Paketleme ve Fatura Oluşturma

Ürünün üreticiden tüketiciye kadar uzanan dağıtım zincirinde güvenli ulaşımının sağlanabilmesi için sağlam bir şekilde paketlenmesinden faturalandırmaya sağlanan kolaylık ile de entegre oluyoruz.


Bu sayede ürün içeriği, miktar, adres, tarih gibi bilgileri içeren kargo barkoduyla çıkışı gerçekleşir.
Gelen siparişlerinizde eğer birden fazla ürün var ise ayrı ayrı paketlenip ürünlerinizin gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

Fullfillment Süreç Takibi Kolaylığı

Fulfillment süreçlerinizi hepsilojistik ile entegre olmamız ile otomatikleştirin ve takibini kolaylaştırabilirsiniz.


Zamandan tasarruf edin ve tüm sürecinizi tek bir panelden yürütebilirsiniz.
Gelen siparişlerinizle ilgili değişen stok bilgilerinizi anlık olarak yansıtarak hem stok kabul hem de stok takibi gerçekleştirebilirsiniz.
komisyon ile fiyat güncelle
toplu satışa çıkar

Hepsilojistik İade Entegrasyonu

Ürününüze/ürünlerinize gelen iadeyi hem müşteriniz hem siz hem de operasyon merkezinde Hepsilojistik ilgilileri yönetebilir.


Böylelikle iade kabulü, iade kontrolü gerçekleştirebilirsiniz.
Hatta stoklara yeniden alma da mümkündür.